Małe, ale eleganckie przedmioty do domu

Siła tkwi w minimalizmie

Nawet najprostsze i najbardziej surowe wnętrze pod wpływem małych dodatków nabiera zupełnie innego charakteru. Dodanie subtelnych drobiazgów nadaje pomieszczeniu klasy i elegancji, a zrobienie tego w sposób kreatywny zapobiegnie nudnemu i jednostajnemu stylowi.

Szklana elegancja

Elementem, który z pewnością doda wnętrzu elegancji i nowoczesności jest szkło. Materiał ten kojarzy się z jednej strony z czystością i prostotą, z drugiej strony czyni wnętrze bogatym i efektownym. Świetnie w tej roli sprawdzą się szklane wazony, butle czy gąsiory. Bardzo pomysłowa będzie, również karafka do whisky. Wystawiona w widocznym miejscu wspaniale zagra z resztą zastawy, a poza tym będzie wyglądała lepiej niż zwykła butelka.

Porcelana wiecznie żywa

Porcelana od zarania dziejów jest materiałem uznawanym za szlachetny, świadczący o zamożności i dbałości o szczegóły. Obecnie warto wybrać porcelanę, która imituje styl nowoczesno- rustykalny. Kluczowa jest, także kolorystyka. Najwięcej elegancji doda porcelana w kolorach, bieli czerni lub odcieniach granatu.

Zaletą wyrobów porcelanowych jest ich lekkość, naturalność oraz łatwość łączenia z innymi materiałami. Obecnie rynek porcelany oferuje małe, delikatnie dodatki w postaci naczyń ozdobnych i użytkowych, które fantastycznie grają z całokształtem eleganckiej dekoracji. Bolesławiec porcelana oferuje wiele wzorów, kształtów oraz kolorów porcelany. Są to produkty ponadczasowe,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × cztery =