Małe, ale eleganckie przedmioty do domu

Małe, ale eleganckie przedmioty do domu
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Siła tkwi w minimalizmie

Nawet najprostsze i najbardziej surowe wnętrze pod wpływem małych dodatków nabiera zupełnie innego charakteru. Dodanie subtelnych drobiazgów nadaje pomieszczeniu klasy i elegancji, a zrobienie tego w sposób kreatywny zapobiegnie nudnemu i jednostajnemu stylowi.

Szklana elegancja

Elementem, który z pewnością doda wnętrzu elegancji i nowoczesności jest szkło. Materiał ten kojarzy się z jednej strony z czystością i prostotą, z drugiej strony czyni wnętrze bogatym i efektownym. Świetnie w tej roli sprawdzą się szklane wazony, butle czy gąsiory. Bardzo pomysłowa będzie, również karafka do whisky. Wystawiona w widocznym miejscu wspaniale zagra z resztą zastawy, a poza tym będzie wyglądała lepiej niż zwykła butelka.

Porcelana wiecznie żywa

Porcelana od zarania dziejów jest materiałem uznawanym za szlachetny, świadczący o zamożności i dbałości o szczegóły. Obecnie warto wybrać porcelanę, która imituje styl nowoczesno- rustykalny. Kluczowa jest, także kolorystyka. Najwięcej elegancji doda porcelana w kolorach, bieli czerni lub odcieniach granatu.

Zaletą wyrobów porcelanowych jest ich lekkość, naturalność oraz łatwość łączenia z innymi materiałami. Obecnie rynek porcelany oferuje małe, delikatnie dodatki w postaci naczyń ozdobnych i użytkowych, które fantastycznie grają z całokształtem eleganckiej dekoracji. Bolesławiec porcelana oferuje wiele wzorów, kształtów oraz kolorów porcelany. Są to produkty ponadczasowe,

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*