Kancelarie prawne i pomoc świadczona dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych

Kancelarie prawne i pomoc świadczona dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kancelarie prawne są jedną z najbardziej zaufanych organizacji w Polsce. Świadczą one usługi prawne dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Ludzie ufają kancelariom prawnym, ponieważ zapewniają one pomoc w sprawach rodzinnych, kwestiach biznesowych i wielu innych. Ich pomoc świadczona jest m.in. w podanym niżej zakresie:

Zakładanie firmy i spółki 

Rozpoczęcie działalności gospodarczej nie jest łatwe. Mogą one pomóc w założeniu podmiotu gospodarczego i pomóc w sporządzeniu umowy operacyjnej, umowy kupna akcji i innych dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia działalności.

Kupno lub sprzedaż firmy

Sprzedaż lub kupno firmy jest często skomplikowane przez konieczność przeglądu kontraktów, umów o pracę, umów najmu, praw własności intelektualnej i innych kwestii. Kancelaria prawna może pomóc w tym procesie.

Przegląd umów

Zanim podpiszesz umowę upewnij się, że zawiera ona warunki korzystne dla Twoich interesów. Kancelaria prawna taka jak np. https://www.januszewski-kancelariaprawna.com/ może przejrzeć każdą umowę przed jej podpisaniem lub zmienić ją tak, aby jak najlepiej chroniła Twoje interesy. Prawnicy dokonują również przeglądu umów zawieranych przez firmy, jak również przez samą kancelarię podczas dokonywania zakupów w imieniu naszych klientów.

Spory biznesowe

Niezależnie od tego, czy dotyczą sporów partnerskich, sporów pomiędzy udziałowcami, czy też innych kwestii związanych z funkcjonowaniem firmy, spory mogą być kosztowne i czasochłonne, jeśli nie są prowadzone właściwie od samego początku. Kancelaria może pomóc w szybkim i skutecznym rozwiązaniu tych sporów, tak aby nie zakłócały one działalności firmy i nie powodowały problemów w przyszłości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*