Co powinien zaoferować Ci doświadczony partner? Nasza agencja SEO, ofiaruje Ci więcej!

Co powinien zaoferować Ci doświadczony partner? Nasza agencja SEO, ofiaruje Ci więcej!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Kampanie, strategie i wiele więcej dobrego

Badanie słów kluczowych, Link Building pozbawiony stron o niskiej wartości i marketing treści uzyskujący uwagę użytkowników – to z pewnością, może zaoferować Ci nasza agencja SEO. Kampania powinna zaczynać się od badania słów kluczowych. Następnie realizujemy badanie grupy docelowej i słów kluczowych o wysokim prawdopodobieństwie użycia, aby znaleźć Twoją witrynę, Umożliwi Ci to uzyskanie wyższej pozycji na stronach wyników wyszukiwania, jednak naszym celem jest ta pierwsza. 

Link building to ważna część kampanii SEO. Działanie to polega na pozyskiwaniu linków zwrotnych do swojej witryny z innych witryn za pomocą tekstu “kotwicy”, który pomoże wyszukiwarkom zrozumieć, o czym jest strona. 

Marketing treści jest również ważną częścią każdej dobrej kampanii. Tutaj natomiast chodzi o dostarczanie witrynie wysokiej jakości treści, która dopasowana jest do docelowych odbiorców. Istotnym jest również jej publikowanie w kanałach mediów społecznościowych, takich jak Facebook (Meta), Twitter i LinkedIn. Nasza agencja SEO, oferuje oczywiście wszelkie podstawowe działania, których może wymagać klient, jednakże przeważająca większość świadczonych przez nas usług jest usprawniona względem działań konkurencji, przykładem może być oferta SEO 360, która to nowatorska i innowacyjna, dostępna jest jedynie w u Grupy iCEA. 

Szczególna troska względem Link Buildingu

O budowaniu linków już trochę wspomnieliśmy, jednak proces pozyskiwania linków zwrotnych z innych witryn to działanie na tyle efektywne, że nasza agencja SEO traktuje go jako priorytetowy dla pozycjonowania. Istnieje wiele technik uzyskiwania linków, ale niektóre są bardziej skuteczne niż inne. Najpopularniejszą i najskuteczniejszą techniką jest marketing treści lub tworzenie nowych treści, którymi ludzie chcą się dzielić. Zwraca to uwagę na Twoją markę i pomaga naturalnie uzyskiwać linki zwrotne. 

Istnieje wiele sposobów uzyskiwania linków zwrotnych. Oto kilka przykładów: 

– linki z innych stron internetowych (najczęściej stosowane).

– linki z kanałów sieci społecznościowych, takich jak Reddit, Digg, Google+ itp.

– linki w komentarzach na Twojej stronie.

– linki na blogu odsyłające na Twoją stronę.

– linki z innych blogów, które udostępniają treści na Twojej stronie.

– linki z innych witryn udostępniających zawartość z Twojej strony. 

Co my wiemy o SEO?

Grupa iCEA i SEO są jak dwa bratanki i do pozycjonowania https://www.grupa-icea.pl/pozycjonowanie/ i do optymalizacji. Realizowana przez nas optymalizacja pod kątem wyszukiwarek rzeczywiście wpływa na widoczność witryny lub strony internetowej w wynikach organicznych. Kluczem do poprawy SEO witryny Twojej firmy jest upewnienie się, że spodoba się ona Google, a stanie się tak m.in. kiedy zawiera ona wysokiej jakości treści, które ludzie chcą czytać. Im więcej czasu i wysiłku włożysz w tworzenie wartościowych treści, tym większe prawdopodobieństwo, że zajmiesz wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Nasza agencja SEO, jest partnerem Google. Wiem co robić, wiemy jak robić i wiemy, że będzie to działać. 

Zauważamy, że optymalizacja pod kątem wyszukiwarek obejmuje trzy główne procesy: 

Pierwszym krok stanowi utworzenie nazwy domeny bogatej w słowa kluczowe. 

Drugim krokiem jest rzeczowy content marketing, z tekstami pełnymi cennych informacjami, którymi ludzie są zainteresowani i którymi użytkownicy będą się dzielić. 

Wreszcie trzecim krokiem jest uzyskanie linków zwrotnych z innych witryn z witrynami odsyłającymi do Twojej witryny z witryny wysokiej jakości. Proces zwiększania widoczności strony internetowej w rankingach wyszukiwarek określany jest mianem „optymalizacji pod kątem wyszukiwarek” lub SEO, a Ty powinieneś dać mu szansę! .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*