Czy brama szybkobieżna jest dla Ciebie? Przekonaj się dziś!

Czy brama szybkobieżna jest dla Ciebie? Przekonaj się dziś!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Brama szybkobieżna to nowy system dostępu – szybszy, bezpieczniejszy i bardziej wydajny niż jakikolwiek inny na rynku. Może być stosowany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, gdzie panuje ciągły ruch, np. na lotniskach czy arenach sportowych. Bramy szybkobieżne są również idealnym rozwiązaniem dla mniejszych obiektów, takich jak garaże i miejsca o dużym natężeniu ruchu. System jest łatwy w obsłudze i nie wymaga specjalnego szkolenia ani certyfikacji. Serwis bram szybkobieżnych jest również dosyć prosty i tani.

Kto powinien rozważyć instalację bramki szybkobieżnej?

Każdy, kto musi kontrolować dostęp do swojego obiektu, jest dobrym kandydatem do zakupu bramy szybkobieżnej. To także dobry pomysł dla tych, którzy chcą poprawić bezpieczeństwo swojego obiektu. Bramy szybkobieżne są wyposażone w funkcje bezpieczeństwa, takie jak czujniki podczerwieni i kamery. Można je również zaprogramować tak, aby automatycznie blokowały i odblokowywały się o określonych porach dnia lub po spełnieniu określonych warunków.

Jak to zamontować?

Dzięki modułowej budowie, bramę można skonfigurować na wiele różnych sposobów, tak żeby pasowała do różnego rodzaju przestrzeni. Może być stosowana jako bariera między dwoma budynkami lub jako ogrodzenie wokół całej posesji. Brama jest łatwa w montażu i wymaga niewielkiej konserwacji. Jest również odporna na warunki atmosferyczne, więc będzie dobrze trzymać się w każdym środowisku. Musisz jedynie zainstalować słupki bramy, połączyć je ze sztachetami ogrodzenia, a następnie przymocować elektroniczną klawiaturę po jednej stronie. System dostarczany jest z panelem słonecznym, który można umieścić na szczycie każdego słupka ogrodzenia, aby zapewnić zasilanie całego systemu. Panel słoneczny ma średnią żywotność ponad 20 lat, co oznacza, że nie trzeba się martwić o ładowanie baterii lub wymianę części.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*