Zegarek – niedoceniony dodatek w ubiorze każdego z nas

Zegarek już dawno temu przestał pełnić funkcję jedynie praktyczną, a stał się pełnowartościowym dodatkiem w stylu biżuterii, którym każdy z nas może wzbogacić codzienne stylizacje. Bo chociaż również bez czasomierza możemy wyglądać dobrze, to jednak jest on tym elementem, który potrafi zmienić „dobry wygląd” w „wyjątkowy wygląd”. Jednak żeby tak się stało, warto wiedzieć co nieco o trendach i stylach, co których powinniśmy dobierać zegarek, bo nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny model do wszystkiego.

Jak dobrać zegarek?

Wszystko zależy od przeznaczenia. Jeśli bardzo zależy nam na czymś uniwersalnym, powinniśmy zainteresować się modelami z metalową bransoletą. W innym wypadku lepiej jednak postawić na pasek skórzany, ale tutaj musimy pamiętać, żeby skórę zawsze dobierać po kolor reszty naszych elementów skórzanych, czyli np. paska do spodni i butów. Wtedy stylizacja z zegarkiem będzie wyglądała olśniewająco. Warto tutaj zwrócić uwagę na zegarki Daniel Wellington, które należą do tych bardziej eleganckich, ale nie tylko.

Jest jeszcze opcja postawienia na pasek gumowy, który wyróżnia większość zegarków przeznaczonych dla sportowców. Guma zwyczajnie sprawia, że czasomierz lepiej trzyma się nadgarstka i nie przeszkadza. Poza tym warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcjonalności, takie jak chronograf, data lub dni tygodnia, etc. Wszystko to wpływa na wygląd, przeznaczenie i oczywiście cenę. Jedną z najbardziej uniwersalnych firm produkujących zegarki jest Timex, w ofercie którego znajdziemy bardzo wiele inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście − trzynaście =