Wyjątkowe prezenty dla fana motoryzacji

Wyjątkowe prezenty dla fana motoryzacji
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osobie, która interesuje się motoryzacją z pewnością warto wręczyć z okazji urodzin bądź świąt Bożego Narodzenia prezent związany bezpośrednio z tą konkretną tematyką. Co istotne, może to być zarówno ciekawy oraz praktyczny przedmiot materialny, jak i podarunek w formie doświadczenia. Najważniejsze, aby wywołał uśmiech na twarzy, a także pozostał w pamięci na długie lata. 

Opcji jest całkiem sporo

Miłośnikowi motoryzacji można z powodzeniem podarować choćby funkcjonalną kamerkę samochodową (koniecznie o rozdzielczości Full HD), która przyda się w razie wypadku drogowego lub drobnej stłuczki. Materiał wideo przez nią wykonany bez problemu posłuży bowiem w sądzie jako dowód czyjejś winy. Innym godnym polecenia prezentem jest adapter Bluetooth z wykupionym dostępem do muzycznego serwisu streamingowego. Z pewnością uprzyjemni on czas w trakcie długich podróży. Alternatywę stanowi w tym przypadku transmiter FM.

Pozostałe niezwykle interesujące propozycje materialne to m.in. ekskluzywny breloczek do kluczy obity naturalną skórą, duży plakat na ścianę z ulubionych autem, nowoczesny alkomat do pomiaru stężenia alkoholu we krwi, lodówka turystyczna w wersji mini, zestaw porządnych dywaników wykonanych z gumy lub weluru oraz ręczny odkurzacz samochodowy. Drugą kategorię stanowią wspomniane już doświadczenia. Warto tutaj pomyśleć choćby o przejeździe offroad na prezent, kilkudniowym kursie driftingu z profesjonalnym instruktorem czy karnecie na jazdę sportowym modelem auta po torze.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*