Typy regałów i ich użyteczność w różnych branżach na rynku

Typy regałów i ich użyteczność w różnych branżach na rynku
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele typów regałów i ich przydatność w różnych branżach. Niektóre z tych typów stojaków są wymienione poniżej.

Szafa Rack

Szafa rack służy do przechowywania przedmiotów z pewnego rodzaju ochrony przed kurzem, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi. Szafy mogą być wykonane ze stali, aluminium lub tworzywa sztucznego, ale są one zazwyczaj skonstruowane w sposób zapewniający maksymalną ochronę dla przedmiotów przechowywanych wewnątrz niego. Szafy te mogą być używane do przechowywania elementów elektronicznych, narzędzi i wielu innych rzeczy, które muszą być przechowywane bezpiecznie od uszkodzeń fizycznych.

Open Frame Rack

Regały z otwartą ramą są najczęstszym typem regałów, które można znaleźć na dzisiejszym rynku. Są one zazwyczaj wykonane z metalu i są zaprojektowane specjalnie do użytku komercyjnego ze względu na ich trwałość i zdolność do wspierania dużych obciążeń bez zginania lub łamania pod ciśnieniem. Otwarte stojaki ramowe są w różnych rozmiarach w zależności od tego, ile wagi muszą wspierać wraz z liczbą serwerów lub innych urządzeń, które muszą być umieszczone wewnątrz nich, jak również ile kabli musi być prowadzone przez nich tak, że mogą one działać prawidłowo bez żadnych problemów lub problemów występujących podczas pracy.

Szafy rack montowane na ścianie

Regały montowane na ścianie działają bardzo podobnie jak regały z otwartą ramą, z tym że nie mają one podstawy ani nóg w ogóle.

Regały metalowe

Regały metalowe są trwałe i opłacalne. Metal to doskonały wybór do przechowywania ciężkich przedmiotów, takich jak książki i narzędzia. Metalowe półki mogą być używane w różnych miejscach, w tym w garażach, szafach i warsztatach, czy w przestrzeni magazynowej. Stąd też jeśli zależy nam, aby solidne regały dostarczył nam odpowiedni producent regałów metalowych, to powinniśmy się zgłosić do doświadczonych marek na rynku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*