Przesyłki zagraniczne – w jaki sposób to działa? Czy jest droższe?

Przesyłki zagraniczne – w jaki sposób to działa? Czy jest droższe?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak można sobie wyobrazić, wysyłka do krajów zagranicznych jest droższa niż przesyłki krajowe, ale to nie znaczy, że jest ona czymś, na co nie możemy sobie pozwolić. Sprawdzaj oferty, które pozwolą Ci zaoszczędzić!

Szansa na wzbogacenie oferty przez firmy

Przesyłki zagraniczne to świetny sposób na rozszerzenie działalności. Ale mogą być bardziej skomplikowane niż przesyłki krajowe. Sugerujemy współpracę z zaufanymi pośrednikami np. przesyłki zagraniczne – globkurier.pl . Wówczas Twoim i Twojej firmy jedynym problemem będzie postawienie odpowiedzi na pytania: na kiedy i gdzie.

Współpraca z ekspertem

Wybierając przesyłki zagraniczne – globkurier.pl, masz świadomość, że wszystkie Twoje produkty są odpowiednio zapakowane przed wysyłką. Oznacza to naklejenie na każdej paczce etykiet z odpowiednimi informacjami, takimi jak waga i wymiary (dzięki temu celnicy będą wiedzieli, jakie opłaty należy naliczyć). Oznacza to również, że wszelkie delikatne przedmioty są starannie zapakowane z dużą ilością wyściółki, aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Eksperci znają się na rzeczy, wiec o jakość obsługi martwić się nie musisz, jak i oto, że Twoja firma w jakikolwiek sposób będzie przepłacać na usłudze.

Kiedy warto przede wszystkim?

Odpowiedź jest stosunkowo prosta – wtedy, gdy ilość wysyłanych przez ciebie paczek za granicą, przekracza skalę opłacalności wysyłki ich bez wsparcia pośrednika. A uwierz nam, nastąpi to bardzo szybko, bo z pracą o zakresie globalnym i wysyłką to jest tak, że wpierw nic nie idzie, a jak już pójdzie, to nie wiesz, w co ręce włożyć i z ilu państw otrzymujesz zamówienia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*