Niezbędne elementy stroju na wesele

Niezbędne elementy stroju na wesele
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon ślubny w pełni, a więc czas zacząć myśleć o tym, w co się ubierzesz, gdy zostaniesz zaproszony na wesele. Ślub to formalna okazja i ważne jest, abyś ubrał się odpowiednio. Niezależnie od tego, czy jesteś rodziną państwa młodych czy też ich znajomym, powinieneś zwrócić uwagę na swój ubiór w tym ważnym dla nich dniu. Istnieją pewne elementy, które składają się na strój każdego gościa weselnego.

Po pierwsze krawat

Krawat jest najbardziej widoczną częścią stroju, dlatego powinien być starannie dobrany. Musi on pasować do kolorystyki wydarzenia i uzupełniać garnitur czy marynarkę. Na przykład, jeśli masz na sobie czarny garnitur z białą koszulą, możesz wybrać czarny krawat, ale także postawić na bardziej wyszukany wzór, aby wyróżnić się z tłumu. Możesz wybierać spośród wielu różnych krawatów garniturowych dostępnych w sklepie internetowym: https://tiestore.pl/pl/c/Tkaniny-garniturowe/213 – zadbaj jednak o to, by krawat wykonany był z wysokiej jakości materiału, który doda Ci elegancji.

Koszula

Wszyscy wiemy, że koszula to podstawa, jednak warto zaznaczyć, iż oprócz koloru liczy się również to, jak wygląda jej kołnierzyk. Powinien być on dopasowany do garnituru, który planujesz założyć. Kołnierzyk typu button-down wygląda najlepiej z klasycznym garniturem jednorzędowy, natomiast kołnierzyk „półwłoski” dobrze współgrać będzie z każdym rodzajem męskiej marynarki, zarówno jedno-, jak i dwurzędowej.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*