Co warto podarować rodzicom w podzięce za organizację ślubu?

Co warto podarować rodzicom w podzięce za organizację ślubu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to zdecydowanie jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary zakochanych w sobie osób. Podczas tej uroczystości obowiązkowym punktem scenariusza jest z pewnością złożenie podziękowania ze strony Państwa Młodych dla ich rodziców za trud włożony w organizację imprezy i całe wychowanie. Towarzyszy temu najczęściej wręczenie konkretnego prezentu, który powinien być wystarczająco oryginalny. Odpowiednia pora to moment bezpośrednio przed krojeniem tortu, ewentualnie przed oczepinami, a więc około północy. 

Kilkanaście sprawdzonych propozycji

Prezenty ślubne dla rodziców mogą przyjmować różnorodną formę. Pierwszą kategorię stanowią podziękowania niematerialne, czyli np. wyjątkowe przemówienie płynące prosto z serca, wspólne odśpiewanie specjalnie na tę okazję skomponowanej piosenki albo ręcznie napisany list w ozdobnej kopercie z dołączonym flower boxem (koszem żywych kwiatów). Ciekawym pomysłem jest również podarowanie filmu na płycie ukazującego historię miłości Państwa Młodych, okres ich dojrzewania i sam ślub. Wykonanie go jest stosunkowo pracochłonne, ale jednocześnie nie generuje zbyt dużych kosztów finansowych. To wspaniała pamiątka na długie lata. Mogą to być również przedmioty, takie jak zdjęcia w ramkach czy pięknie zdobione filiżanki. Oto pozostałe niezwykle wartościowe prezenty:

– gruby album ze zdjęciami w postaci kroniki,

– voucher na wizytę w ośrodku SPA lub bilet na wycieczkę all inclusive w jakieś egzotyczne miejsce na świecie, 

– wieloelementowe puzzle z wizerunkiem Państwa Młodych,

– szlachetny alkohol w butelce ze spersonalizowaną etykietą, umieszczony dodatkowo w eleganckiej skrzyneczce z naturalnego drewna (wino, whisky, brandy itp.),

– grawerowana biżuteria ( bransoletka, spinki do koszuli, kolczyki, zegarek).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*