Nietypowe miejsca na organizację wesela

Nietypowe miejsca na organizację wesela
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Opcje są nieskończone, jeśli chodzi o wybór miejsca na Twój ślub. I choć może zawsze wyobrażałeś sobie chodzenie po ołtarzu we wspaniałej katedrze lub przyjęcie w lokalnym klubie wiejskim, istnieje wiele innych niekonwencjonalnych miejsc, które mogą stworzyć niezapomniane doświadczenie ślubne.

Na plaży

Nawet jeśli nie mieszkacie w pobliżu plaży, to i tak można tam urządzić ślub. Wynajmijcie na weekend domek na plaży lub chatę i tam zorganizujcie swoją ceremonię. Albo zorganizujcie ją w hotelu na plaży w pobliżu miejsca zamieszkania. Możecie nawet zorganizować ceremonię o zachodzie słońca, a następnie przyjęcie w pobliskiej restauracji.

Jeśli masz duży ślub na plaży, upewnij się, że wynajmujesz wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich. Możesz chcieć wynająć parasole i krzesła, jeśli pogoda nie będzie współpracować.

Hala namiotowa

Na własnym podwórku lub przed domem, jeśli jest wystarczająco duże. Jeśli organizujesz ślub lub przyjęcie na świeżym powietrzu, rozważ zorganizowanie go w swoim domu zamiast wynajmowania miejsca gdzieś indziej. Halę do organizacji takiego ślubu możesz wynająć na stronie https://hnppolska.pl/.

Unikniesz płacenia za parking i innych opłat związanych z miejscami takimi jak restauracje i hotele, plus będziesz mógł użyć wszystkich swoich własnych dekoracji i mebli bez martwienia się o to, czy pasują do ich listy przedmiotów do wynajęcia. Plus nie będzie czas podróży między lokalizacjami, jeśli goście muszą pozostać na noc przed lub po ich pobytu w domu zakwaterowania hotelu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*