Letnie i wygodne buty damskie – czyli espadryle i sandały

Letnie i wygodne buty damskie – czyli espadryle i sandały
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy zbliża się lato, wszystkie panie zaczynają myśleć o nowym obuwiu. Idealne tanie buty na upalne dni muszą być lekkie, przewiewne i bardzo wygodne. Oprócz japonek, które sprawdzają się na plaży, ale niekoniecznie w miejskiej dżungli, w wakacje nie można obyć się bez tych dwóch modeli.

Espadryle i sandały

Te buty królują latem na ulicach miast. Są bardzo lekkie i przewiewne, ale w przeciwieństwie do klapek i japonek, dobrze trzymają się stopy i nie spadają w trakcie szybkiego chodu. Najbardziej charakterystyczną cechą espadryli są wstawki z plecionki jutowej lub sznurka. Znajdują się głównie na podeszwie, czasem na palcach lub pięcie. Sandały to buty otwarte – najzdrowsze dla stopy w upalne dni. Ich różnorodność potrafi zadziwić.
Szeroki wybór letnich butów można znaleźć w sklepach stacjonarnych jak i online. Co ważne, ich oferty zapewniają nie tylko wiele modeli, ale także wariantów kolorystycznych. Przystępne ceny pozwalają zdecydować się na kilka fasonów letnich butów. Zarówno espadryle jak i sandały nie wychodzą z mody, dlatego warto mieć kilka par w swojej szafie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*