Jakie typy pudełek wyróżnia się w hurtowniach?

Jakie typy pudełek wyróżnia się w hurtowniach?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pudełka kartonowe dzięki swoim zaletom mają wiele zastosowań. Są używane na co dzień przez firmy w niemal każdej branży. Po pierwsze są tanie, a jednocześnie w porównaniu z innymi opakowaniami dość trwałe. Ich wartością jest możliwość szybkiej utylizacji, bez szkody dla środowiska, są też ekologiczne i nie szkodzą przechowywanej w nich żywności.

Standardowe pudełka

Gruby papier, z którego produkuje się pudełka jest materiałem, który daje nieograniczone możliwości jeśli chodzi o ich kształt  i kolor. Ciekawą ofertę takich różnorodnych artykułów można znaleźć na przykład na stronie: http://art-box.com.pl/.

Wśród wielu typów produktów kartonowych można wyróżnić najpopularniejszy z nich – tak zwane pudełka klapowe. Są one wykorzystywane jako opakowanie wszelkiego rodzaju przesyłek, ale także do przechowywania różnych przedmiotów np. podczas przeprowadzek. Wykonane zwykle z tektury falistej, która jest dość trwała, zapewnia odpowiednią ochronę.

Innym rodzajem są pudełka złożone z dwóch części: wieka i dna. Zwykle oklejane są kolorowym, ozdobnym papierem, mogą służyć jako opakowanie prezentu, lub artykułów wysokiej jakości. Często wykorzystywane są jako produkt reklamowy przez firmy marketingowe. Mogą też służyć też do przechowywania drobnych przedmiotów w pomieszczeniu, stanowiąc jednocześnie element ozdobny.

Mniej popularne pudełka.

Oprócz wyżej wymienionych, w hurtowniach można znaleźć pudełka, które mają bardziej skomplikowaną budowę, na przykład magnesowe. Są one wyposażone w bardzo praktyczne zamknięcie, które zapobiega wysypaniu się przechowywanych w nim przedmiotów, umożliwiając szybki do nich dostęp. Są one estetycznie wykonane z wysokiej jakości materiałów. Innym jeszcze typem są pudełka niestandardowe, które są tworzone, w różnych nietypowych kształtach, dopasowanych do artykułów, które mają się w nich znaleźć

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*