Jak upiększyć swoje rzęsy?

Wiele kobiet pragnie, by ich rzęsy były dłuższe, gęstsze lub bardziej podkręcone. Wydajemy całkiem sporo pieniędzy na drogie tusze, odżywki, zalotki oraz inne kosmetyki do stylizacji tej partii ciała. Efekty są gorsze lub lepsze, natomiast zaraz po zmyciu maskary, od razu wracają do swojego poprzedniego stanu. Bywa to dość uciążliwe i monotonne, a z całą pewnością wyczerpujące. Ile można? Z odsieczą przychodzą metody stylizacji i przedłużania rzęs, które pozwalają na upiększenie naszych oczu nawet do 8 tygodni. Jakie to są metody?

W salonie kosmetycznym można wiele

Kurs liftingu rzęs jest jedną z nowości, jaką oferują salony kosmetyczne oraz ośrodki szkoleniowe. Jednak metoda wykonywana przez wykwalifikowaną stylistkę gwarantuje zdumiewające efekty. Polega na bardzo delikatnej, a przede wszystkim naturalnej ingerencji, która powoduje odżywienie, wzmocnienie i wydłużenie rzęs. Skuteczna jest również w przypadku pań, które chcą na dłużej utrzymać efekt osiągany do tej pory z pomocą henny, gdyż zabieg powoduje przyciemnienie rzęs, a efekty utrzymują się nawet do 4 tygodni.

Z zaliczonym kursem przedłużania i zagęszczania rzęs można również wykonywać skuteczne i efektowne zabiegi metoda 1:1, 2D czy 3D, które polegają na doklejaniu rzęs sztucznych (pochodzących z włókien syntetycznych lub sierści norki syberyjskiej) w proporcji jedna rzęsa naturalna i jedna rzęsa sztuczna lub dwie, a nawet trzy. Każdy z nich gwarantuje piękne i długie rzęsy z efektem do 4 tygodni, po których zabieg należy powtórzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − trzy =