Dlaczego szambo betonowe to dobry wybór?

Dlaczego szambo betonowe to dobry wybór?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z każdego budynku mieszkalnego należy odprowadzać nieczystości. Jeśli obiekt nie jest podłączony do sieci kanalizacyjnej, trzeba skorzystać z tradycyjnego rozwiązania, czyli szamba. Najpopularniejsze na rynku są szamba betonowe. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Zalety zbiorników z betonu

Szambo to bezodpływowy zbiornik na ścieki. Na rynku znajdziemy zbiorniki wykonane z betonu oraz z tworzyw sztucznych. Szamba betonowe mają zdecydowaną przewagę nad plastikowymi. Przede wszystkim charakteryzują się lepszą wytrzymałością. Do produkcji takich zbiorników wykorzystuje się bardzo szczelne mieszkanki betonowe, składające się z kruszywa, wody i spoiwa, czyli cementu. Mieszanki wyróżniają się wysoką odpornością na niekorzystne działanie środków chemicznych i uszkodzenia mechaniczne. Szamba betonowe są bardzo szczelne. Nie ma możliwości, by ścieki przedostały się do środowiska naturalnego i zanieczyściły je. Szamba betonowe można stosować również na gruntach podmokłych. Ich instalacja jest prosta i szybka. 

Postaw na produkt renomowanego producenta

Zakup szamba to inwestycja na lata. Aby mieć gwarancję najwyższej klasy i bezawaryjności, postaw na produkt znanego producenta. Firma Szamba-betonowe-360.pl udowadnia, że doskonała jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną. Jej propozycją są solidne szamba betonowe w najniższych cenach na rynku. W ofercie znajdziesz zbiorniki o różnych pojemnościach i rozmiarach. Firma dysponuje specjalnymi pojazdami, które gwarantują bezpieczny dowóz zbiorników do klientów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*