Co oferują nowoczesne gabinety kosmetyczne?

Co oferują nowoczesne gabinety kosmetyczne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej kobiet regularnie korzysta z usług kosmetycznych oferowanych w profesjonalnych salonach. Manicure, pedicure czy regulacja brwi to klasyczne zabiegi, które można wykonać w tego typu miejscach. Obecnie oferta w większości gabinetów regularnie się powiększa. Jakie usługi oferują więc nowoczesne salony piękności?

Bezpieczne opalanie

Opalanie w solarium powoli odchodzi w niepamięć. Obecnie, aby cieszyć się piękną opalenizną, wystarczy skorzystać z dużo bezpieczniejszych zabiegów. Opalanie natryskowe w Poznaniu oraz innych dużych miastach w Polsce to jedna z najczęściej wybieranych usług kosmetycznych. Metoda ta polega na spryskiwaniu ciała specjalnym preparatem koloryzującym, który nie powoduje uszkodzenia skóry. Substancja dodatkowo silnie nawilża i regeneruje naskórek.

Co więcej, jest bardzo delikatna i nie wywołuje podrażnień ani alergii. Równomierny kolor utrzymuje się około 7-10 dni, dlatego jest to dobre rozwiązanie w momencie, gdy zależy nam tylko na chwilowym efekcie. Na dobę przed zabiegiem warto wykonać w domu peeling złuszczający, który oczyści skórę i sprawi, że na ciele nie powstaną plamy i zacieki. 

Depilacja dla wymagających

Nowoczesne salony kosmetyczne oferują również depilację laserową. Jest to bardzo popularny zabieg, dzięki któremu można pozbyć się niechcianego owłosienia na ciele. Efekty widoczne są od razu, a efekt jednej sesji utrzymuje się do 4 tygodni. Regularne powtarzanie kuracji sprawi, że włosy zostaną trwale usunięte. Jeśli interesuje nas dobra depilacja laserowa Poznań oferuje zabiegi wykonywane nowoczesnym sprzętem, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Warto więc zainwestować w profesjonalną usługę, dzięki której będzie można cieszyć się gładką i piękną skóra przez długi czas.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*