W jakim celu tworzona jest linia wykrywalnych produktów?

W jakim celu tworzona jest linia wykrywalnych produktów?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy zajmujące się wytwarzaniem żywności ponoszą odpowiedzialność za zdrowie i życie swoich klientów. Niestety zdarza się, że podczas produkcji dochodzi do zanieczyszczenia jedzenia. Aby nie doszło do spożycia skażonych produktów, niezbędne jest szybkie wykrycie i usunięcie ciał obcych. Ułatwić ten proces może korzystanie z produktów wykrywalnych.

Czym są produkty wykrywalne?

Produkty wykrywalne to przedmioty, które swą funkcjonalnością nie różnią się niczym od tych używanych na co dzień. Wśród nich znaleźć można m.in. artykuły biurowe, takie jak długopisy, ołówki lub spinacze, a także narzędzia do sprzątania w postaci zmiotek, wiader, czy też skrobaków. Do ich wytworzenia używa się najczęściej kolorowych tworzyw sztucznych lub stali nierdzewnej. Zastosowanie takich materiałów jest nieprzypadkowe. Dzięki nim możliwe jest szybkie wykrycie ciał obcych podczas produkcji żywności i uniknięcie zanieczyszczenia jedzenia.

Produkcja żywności zgodna z systemem HCAAP

Wykrywalne produkty, takie jak te dostępne na stronie https://produkty-wykrywalne.pl/ znakomicie sprawdzają się przede wszystkim w branży spożywczej. Jaskrawe zabarwienie, a także metaliczno-magnetyczne właściwości ułatwiają ich lokalizowanie i usuwanie za pomocą wykrywaczy metali. Stosowanie tego rodzaju narzędzi jest zgodne z systemem HCCAP, stworzonym w celu identyfikacji i eliminowania zagrożeń pojawiających się podczas produkcji żywności. Korzystanie z produktów wykrywalnych jest przejawem odpowiedzialności firmy produkcyjnej za zdrowie konsumentów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*