Trendy w aranżacji wnętrz

Wystrój naszego mieszkania zmieniamy co kilka lat, tak, by nadążyć za błyskawicznie zmieniającymi się trendami w aranżacji wnętrz. Chcemy iść z duchem czasu, tak, by nikt nie zarzucił nam przypadkiem, że utknęliśmy jeszcze w poprzedniej epoce. Wzywamy więc na pomoc ekipę remontową i aranżujemy wnętrze tak, by było nowoczesne, a zarazem w pełni wygodne i funkcjonalne.

Jakie kolory w tym sezonie są modne?

W tym sezonie dominuje Ultra Violet – kolor nietypowy i wymagający, a zarazem niezwykle elegancki. Będzie znakomicie pasował do salonu, gdzie panuje modernistyczny wystrój. To kolor dość intensywny i na pewno nie neutralny, dlatego powinniśmy go zestawić w połączeniu z bielą, która również od lat króluje „na salonach”- dosłownie i w przenośni. Jest niezwykle modna, uniwersalna i pasuje do praktycznie każdego mebla, a przy tym świetnie komponuje się z ciemnymi elementami oraz ze sprzętem elektronicznym.

Prostota przede wszystkim

W tym roku modne są stonowane i opływowe kształty mebli – ostre przedmioty raczej przynajmniej póki co wypadły z trendów. Przeważa za to japoński trend Wabi-Sabi, który oznacza elegancję, ale też prostotę. Do tego stylu doskonale pasują żaluzje fasadowe. Świetnie komponują się one z nowoczesnymi wnętrzami, są też idealne, gdy mamy duże okna i przeszkloną powierzchnię salonu. Do tego zapewniają świetną ochronę przed słońcem i są wygodne w użyciu. Jeśli chcemy być na czasie, postawmy na prostotę, nie przesadzając z ilością mebli i ozdób w naszym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + 6 =