Sylwester dla dzieci – co się przyda?

Sylwester t wspaniała okazja, aby urządzić przyjęcie również dla najmłodszych. Bawiące się wesoło maluchy pozwolą również odetchnąć dorosłym, którzy będą mieli w ten szczególny wieczór również czas dla siebie. Oczywiście zabawa dla dzieci nie może obejść się bez odpowiedniej oprawy, takiej jak dekoracje i pyszne przekąski. Warto, aby posiłki były atrakcyjne wizualnie, kolorowe i lekkie. Ciekawa forma ciastek lizaków, czy oryginalnie pokrojonych owoców sama w sobie będzie dekoracją stołu.

Oprócz tego możemy zakupić interesujące i niestandardowe balony takie jak te dostępne na stronie https://congee.pl/pol_m_DEKORACJE-i-NAKRYCIA-STOLU_BALONY_FOLIOWE_NA-SYLWESTRA-8319.html. Foliowe balony wypełnione helem w kształcie gwiazdki, czy dyskotekowej kuli sprawią, że wnętrze będzie wyglądało jak prawdziwa sala balowa, ale są ciekawą formą zabawy. Wszyscy przecież wiemy jak bardzo maluchy uwielbiają samo unoszące się baloniki.

Jak jeszcze uatrakcyjnić zabawę sylwestrową najmłodszym?

Ciekawym rozwiązaniem są stroje karnawałowe dla dzieci. Przebranie maluchów również w noc sylwestrową za ulubione postacie z bajek będzie dla nich wielkim przeżyciem i niesamowitą przygodą.  Innowacyjnym i ciekawym pomysłem jest zorganizowanie imprezy tematycznej. Na przykład wszystkie dzieci mogą być przebrane za postacie z jednej konkretnej bajki. Wszystko zależy od upodobań maluchów. Można do tego dostosować również dekoracje. Wówczas stworzymy prawdziwie baśniową krainę, jak na przykład świat smerfów, albo królestwo Elzy i Anny, czy niesamowity świat Toy Story.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwanaście − dwa =