Promocje na kosmetyki – gdzie ich szukać?

Każda trendy kobieta wydaje dużo pieniędzy na kosmetyki. A tych jest przecież sporo – do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów, paznokci, do makijażu i wiele innych. Ceny są czasem naprawdę wygórowane, istnieją również różnice pomiędzy ceną konkretnego kosmetyku w różnych sklepach. Nic więc dziwnego, że gdy nadarzy się okazja na zakup kosmetyku w promocji, bardzo nas to cieszy i chętnie korzystamy z niższej ceny.

Gdzie szukać promocji na kosmetyki?

Przydatną opcją w momencie szukania promocji na kosmetyki okazać się mogą gazetki reklamowe, na przykład gazetka z Rossmann, czyli jednej większych sieci drogerii w Polsce. Często organizują oni promocje dla swoich klientów, czasem też tylko dla członków sieciowego klubu. Promocje na kosmetyki znajdziemy także w gazetkach innych sieci nie specjalizujących się tylko w kosmetykach, na przykład gazetce promocyjnej z Tesco, Biedronki czy Netto. Tam też można znaleźć korzystne ceny oraz sezonowo kosmetyki różnych firm.

Warto zainstalować na swoim smartfonie aplikację, która zrzesza gazetki wielu sklepów, dzięki temu możemy mieć na bieżąco podgląd promocji bez konieczności udawania się do marketu. W Internecie istnieją również różne witryny, które publikują gazetki promocyjne, można tam też zapisać się do newslettera i gazetki te wysyłane są wtedy na nasz adres e-mail.

O promocjach często informują nas również fanpage na Facebooku sieci marketów czy też blogerki we wpisach na swoich blogach i na mediach społecznościowych. Jeżeli interesują nas produkty pokazywane przez blogerkę, warto być na bieżąco z jej wpisami, ponieważ firmy często bezpośrednio przez blogerów podają swoim fanom kody rabatowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 2 =