Narożniki wypoczynkowe – trendy 2018

Narożniki wypoczynkowe – trendy 2018
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W trendach wnętrzarskich najbardziej na czasie jest obecnie funkcjonalność, minimalizm i stawianie na meble wysokiej jakości. Doskonale widać to w kategorii produktów, jakimi są narożniki wypoczynkowe – trendy 2018 zachęcają do wybierania modeli prostych w formie, ale zarazem wykonanych z najlepszych materiałów. Dzięki temu spełniają one kilka funkcji jednocześnie. Prezentują się stylowo, a kiedy trzeba sprzyjają wypoczynkowi.

Narożniki w modnym kolorze

Narożniki najczęściej występują w formie jednokolorowej, ewentualnie bazują na dwóch, często różnych barwach. Takie projekty łączą w sobie uniwersalne zastosowanie z wyrazistością potrzebną do podkreślenia charakteru wnętrza. Na współczesnym rynku dominują stonowane kolory, różne wersje brązu i szarości, a także biel i czerń. Można łączyć je na zasadzie kontrastu. Interesujący efekt uzyskuje się jednak także poprzez zestawienie dwóch odcieni tego samego koloru.

Popularne kształty narożników

Modne przez lata meble składające się z dwóch ramion (przypominających literę L) zastępowane są obecnie przez nieco większe projekty. Narożniki w kształcie litery u to jeden z najnowszych trendów. Chętnie stosowane na Zachodzie, wśród polskich konsumentów dopiero zyskują na znaczeniu. Z całą pewnością stały się w ostatnim czasie popularnym rozwiązaniem, o czym świadczy chociażby systematyczne powiększanie ich oferty przez producentów mebli wypoczynkowych. Tego rodzaju narożniki są bardzo wygodne i praktyczne. Najlepiej prezentują się jednak w salonach o otwartym układzie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*