Klasyczne czy nowoczesne – jakie zaproszenia są trendy?

Klasyczne czy nowoczesne – jakie zaproszenia są trendy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór zaproszeń to jedna z pierwszych decyzji do podjęcia przed planowanym ślubem. Drukarnie oferują bardzo różne projekty, począwszy od tradycyjnych z bogato zdobioną czcionką, aż po nowoczesne i kolorowe rozwiązania. Trudno ocenić, które są bardziej na czasie. Współcześnie najmodniejsze jest indywidualne podejście, zgodnie z którym każdy może sobie swobodnie wybrać nie tylko zaproszenia, ale także motyw przewodni własnego przyjęcia weselnego.

W klasycznym duchu

Klasyczne zaproszenia są raczej minimalistyczne w formie. Wykorzystuje się w nich biały, ewentualnie kremowy papier wysokiej jakości. Za ozdobniki służą tu złote, czasami srebrne zdobienia. Prosta nie jest natomiast czcionka, w tradycyjnych zaproszeniach stosuje się bogato zdobione litery. Zaproszenie musi być jednak czytelne, więc z wywijasami lepiej nie przesadzać. Jeżeli szuka się czegoś bardziej oryginalnego, klasykę można uzupełnić powiewem świeżości i wybrać fioletowe zaproszenia ślubne, zadrukowane jedynie najważniejszymi informacjami dotyczącymi ślubu oraz przyjęcia weselnego. Bez zbędnych grafik.

Nowoczesne zaproszenia

Na czasie są przede wszystkim projekty wielokolorowe. Zaproszenia ślubne kwiatowe to hit ostatnich sezonów, na który młode pary decydują się najczęściej. Motyw ten pasuje do każdego wesela, zwłaszcza że kwiaty występują w tak wielu różnych barwach. Bez trudu znajdzie się wzór zaproszenia, adekwatny do wybranego tematu przewodniego. Bez względu na to, czy przyjęcie odbywać się będzie w miejskiej restauracji, czy może w klimacie rustykalnym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*