Jakie dodatki mogą się przydać do tabletu?

Jakie dodatki mogą się przydać do tabletu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tablet może być świetnym narzędziem do wielu różnych rzeczy. To świetny sposób na zapewnienie dzieciom rozrywki, zwłaszcza jeśli zbliża się długa podróż samochodem. Tablety są również świetne do grania w gry i oglądania filmów. Przydają się również do wykonywania pracy w podróży, np. sprawdzania poczty elektronicznej i korzystania z arkuszy kalkulacyjnych.

Co konkretnie kupić?

  • Pokrowiec. Nie chcesz, aby Twój tablet został porysowany lub obtłuczony, gdy siedzi w torbie lub kieszeni. Pokrowce na tablety to naprawdę niezbędne wyposażenie.
  • Ochraniacz ekranu. Ochraniacze ekranu to cienkie arkusze plastiku lub szkła, które pomagają zapobiegać zadrapaniom na ekranie poprzez całkowite pokrycie go bez wpływu na sposób działania ekranu dotykowego. Niektóre ochraniacze są wyposażone w samoprzylepny podkład, więc przyklejają się bezpośrednio do wyświetlacza urządzenia; inne używają zamiast tego statycznego przylepca.
  • Klawiatura Bluetooth: Jeśli planujesz robić jakiekolwiek pisanie na tablecie, posiadanie klawiatury Bluetooth może sprawić, że będzie to znacznie łatwiejsze.
  • Przenośny zestaw baterii: Przenośne baterie są świetne, ponieważ pozwalają na ładowanie urządzeń, gdy nie ma gniazdka w pobliżu (lub w ogóle). Są one również przydatne podczas podróży, więc nie musisz się martwić o znalezienie gniazdek na lotniskach lub w hotelach podczas podróży zagranicznych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*