Jaki prezent na Pierwszą Komunię?

Jaki prezent na Pierwszą Komunię?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwsza Komunia to szczególny dzień w życiu niemal każdego trzecioklasisty. Dziewczynki ekscytują się przygotowaniami, które pochłaniają mnóstwo ich czasu. Za to chłopcy zupełnie niewzruszenie oczekują majowej niedzieli. Jednak zarówno młode damy i młodzi panowie nie mogą doczekać się świętowania po kościelnej uroczystości. Prezenty to gość programu i to właśnie na nie z niecierpliwością oczekują dzieci. Pomimo, iż nie powinni stanowić punktu kulminacyjnego tego wyjątkowego dnia, goście zastanawiają się co podarować? Wybór trafionego prezentu nie należy do prostych zadań.

Jaki prezent na komunię wybrać?

Srebrny obrazek z grawerem to uniwersalna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Wraz z obrazkiem podarowanym przez księdza będą dekorować ścianę i przypominać o tym wyjątkowym dniu. Ryciny przedstawiają chłopca lub dziewczynkę w szacie komunijnej, do wyboru jest również podobizna Jezusa przypominającego istotę sakramentu przyjmowanego przez nasze pociechy. Warto przejrzeć stronę https://quovadis.sklep.pl/pierwsza-komunia/3 by wybrać odpowiedni prezent.

Album to doskonały prezent na Pierwszą Komunię, ponieważ zbierze całą relację fotograficzną i na długie lata będzie przypominał wyjątkowe chwile. Dzieci będą mogły wyselekcjonować zdjęcia i poukładać kartki z życzeniami od najbliższej rodziny. Aby solenizanci mogli stać się czynnymi uczestnikami obrzędów liturgicznych powinny posiadać własny egzemplarz Biblii. Zatem warto podarować Pismo Święte, aby dzieci zdobyły wiedzę, dzięki której będą wzrastać w wierze i pielęgnować ją. Jako propozycji prezentu komunijnego nie może zabraknąć różańca świętego, który będzie towarzyszył dzieciom nie tylko podczas białego tygodnia. Ta pamiątka zostanie z nimi na całe życie i będzie bardzo praktycznym podarunkiem podczas przygotowań do Sakramentu Bierzmowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*