Jak zadbać o wygodę naszego niemowlaka?

Jak zadbać o wygodę naszego niemowlaka?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niemowlęta mają małe ciała i mogą się szybko przegrzać. Dlatego tak ważne jest zapewnienie im komfortu w pierwszych miesiącach życia. Mamy kilka opcji, które mogą uczynić życie dziecka nieco bardziej komfortowym.

Nosidełko w stylu kokonu

Jest to miękka, wyściełana tkanina, która owija się wokół dziecka i mocuje do ciała za pomocą paska lub dwóch. Kokon niemowlęcy z falbanką daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i ułatwia karmienie go, gdy jesteś w podróży. Zalecamy używanie jednego, gdy twoje niemowlę jest naprawdę małe, jak w pierwszych sześciu miesiącach.

Chusta wykonana z tkaniny lub z tkaniny i pianki

Są one świetne dla noworodków i maluchów, ponieważ są łatwe w użyciu, wygodne zarówno dla rodzica, jak i dziecka, i wystarczająco wszechstronne, aby nosić dzieci o różnych rozmiarach w czasie. Są również dobre do karmienia piersią w miejscach publicznych, ponieważ pozwalają dyskretnie karmić dziecko bez konieczności martwienia się o zakrywanie lub ukrywanie go z dala od widoku.

Strukturalne nosidło

Strukturalne przewoźnicy mają sztywne panele, które pomagają rozłożyć ciężar równomiernie na obu ramionach, dzięki czemu są idealne do przenoszenia cięższych dzieci. Te nosidełka są również świetne, jeśli planujesz nosić swoje dziecko przez dłuższy czas, ponieważ są one wygodne zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Strukturalne nosidełka są zazwyczaj droższe niż miękkie nosidełka strukturalne, ale mogą być dobrą inwestycją, jeśli planujesz używać ich często przez cały okres niemowlęctwa i malucha.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*