Jak wyrazić swoje upodobania poprzez ubiór?

Jak wyrazić swoje upodobania poprzez ubiór?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ubiór, to nasza wizytówka, która może też ułatwiać kontakty z innymi ludźmi. Jeśli Twoje pasje są widoczne także na Twojej odzieży, łatwiej dostrzegą to osoby o tych samych zainteresowaniach, co uprości nawiązanie znajomości. Chcesz pokazać światu, co zajmuje w Twoim sercu szczególne miejsce? Sprawdź najprostsze sposoby.

Dodatki od zadań specjalnych

Wyrażanie swoich upodobań poprzez ubiór może być bardziej subtelne lub mocne. W pierwszej sytuacji, wystarczy dodać do swojej stylizacji niewielkie detale, które jednocześnie robią duże wrażenie. Mogą być to np. naszywki z wybranymi grafikami (w przypadku motocyklistów obowiązkowo czaszka lub nazwa ulubionego zespołu), które można umieścić na kamizelce, skórze, plecaku czy dowolnej części garderoby.

Naszywki bardzo prosto przyszyjesz lub przykleisz, a wiele ciekawych wzorów znajdziesz tutaj: https://motozloty.com/naszywki-duze-c-98_14.html. Chcesz prezentować się naprawdę „mocno”? Wybierz kilka naszywek i dobierz do nich inne elementy garderoby ozdobione dużymi grafikami (koszulkę, bluzę, spodnie itd.).

Biżuteria? Dlaczego nie!

W jaki sposób biżuteria pomoże wyrazić siebie? Bardzo prosto, o ile skorzystasz z produktów, które są kojarzone właśnie z subkulturą, którą reprezentujesz. W przypadku motocyklistów są to choćby sygnety i bransoletki z motywem czaszki. I tutaj umiar wcale nie jest wskazany. Im więcej ich posiadasz, tym bardziej efektownie będziesz się prezentować. Wskazane są też grube łańcuchy, a nawet kolczyki. Z takimi dodatkami Twój wygląd będzie skutecznie przyciągał uwagę i przede wszystkim pokazywał Twoje pasje i upodobania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*