Jak szybko przedłużyć włosy bez ich zapuszczania?

Jak szybko przedłużyć włosy bez ich zapuszczania?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długie włosy dodają uroku, niestety, piękne stylizacje wymagają nie tylko długich lat zapuszczania, ale także odpowiedniej opieki, kosmetyków, częstych wizyt u fryzjera i ogromnego nakładu czasu. Nawet jeśli jesteś gotowa na wszystkie te poświęcenia, nie każde włosy będą prezentować się dobrze w długiej odsłonie. Często struktura włosa nie pozwala na utrzymanie naszej fryzury w nienagannym stanie, a lata wyrzeczeń okazują się wysiłkiem na marne. Wiele kobiet nie może sobie także zwyczajnie pozwolić na zapuszczenie dłuższych włosów ze względu na charakter podejmowanej pracy lub fizyczne ograniczenia. Da się jednak temu zaradzić poprzez przedłużanie włosów. 

Piękne włosy bez wyrzeczeń

Przedłużanie włosów nie powinno już kojarzyć się jedynie z perukami czy karykaturalnym wizerunkiem. Wiele aktualnie stosowanych zabiegów pozwala w szybki i bezbolesny sposób uzyskać piękną, naturalnie wyglądającą fryzurę. Istnieje kilka metod, z czego szczególnie polecaną na początek jest metoda clip-in. Jest to najprostszy, a zarazem najtańszy i praktycznie bezinwazyjny ze wszystkich dostępnych aktualnie sposobów.

Przedłużanie doczepami naturalnymi pozwala uzyskać świetny, żywy efekt. Niestety, nie jest to zabieg trwały, dzięki temu pozwala jednak sprawdzić, czy faktycznie będziemy czuć się dobrze w długich włosach. Doczepianie pojedynczych kosmyków sprawdzi się też w roli jednorazowej stylizacji. Będzie to genialny sposób na odmianę naszego wyglądu na wesele lub imprezę. Ze względu na prostotę całego zabiegu możemy też przeprowadzić go samodzielnie w domu, jeśli jednak nigdy tego nie robiliśmy, udajmy się do specjalisty. Profesjonalny salon nie tylko pomoże w dobraniu odpowiedniej długości i koloru, da nam też gwarancję, że przedłużanie nie będzie stratą czasu i pieniędzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*