Jak przystroić dom na przyjęcie?

Jak przystroić dom na przyjęcie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Domowe przyjęcia bywają skromne, ale czasem przydarza się większa okazja, która zasługuje na huczniejsze świętowanie. Wtedy oprócz bardziej wykwintnego menu warto zadbać też o dekoracje domu – nastrojowe światła, wazony z kwiatami czy narzuty na krzesła stworzą uroczysty nastrój i podkreślą wyjątkowość każdej imprezy. Jak więc stworzyć takie dekoracje szybko i bez wysiłku?

Szybkie i efektowne dekoracje DIY – jak zrobić?

Na początek warto zadbać oczywiście o porządek, szczególnie w pomieszczeniu, w którym będzie się odbywała główna część przyjęcia. W miarę możliwości wynieśmy niepotrzebne sprzęty i bibeloty zagracające wolną przestrzeń, a w ich miejsce możemy ustawić dodatkowy stolik, na którym ustawimy drobne przekąski czy alkohole. Dobrze jest też podkreślić atmosferę nastrojowym oświetleniem. Na każdym stole postawmy świece – pięknie będą wyglądać ustawione np. na plastrach drewna – a w oknach oraz przy ścianach możemy powiesić girlandy świetlne. 

Doskonałą uniwersalną ozdobą, niezależnie od okazji, są świeże kwiaty, jednak trzeba liczyć się z tym, że odbiór z kwiaciarni i aranżacja ich zajmie nam sporo czasu w sam dzień przyjęcia, gdyż jeśli zabierzemy się za to wcześniej, istnieje ryzyko, że nasze piękne bukiety i kwiatowe kompozycje zwiędną i stracą swój urok. Alternatywą, którą można przygotować dużo wcześniej, są kwiaty sztuczne, których duży wybór znajdziemy na https://adkor-kwiaty.pl/ wraz z akcesoriami florystycznymi. Plusem jest też to, że dzięki temu z łatwością wybierzemy takie kwiaty, na jakie mamy ochotę, a nie takie, które akurat są dostępne w kwiaciarniach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*