Jak działa e-papieros?

Jak działa e-papieros?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok wzrasta liczba osób, które porzucają tradycyjne papierosy na rzecz nowoczesnych e-papierosów. Wynika to z faktu, że nie wydzielają one w trakcie palenia szkodliwych dla ludzkiego zdrowia substancji smolistych. Zamiast nich wdychamy bowiem aerozol z mocno rozgrzanego preparatu inhalacyjnego – przeważnie z dodatkiem naturalnej nikotyny. Jeśli interesują nas wysokiej jakości e-papierosy Wrocław to miasto, w którym funkcjonuje kilka dużych punktów handlowych posiadających je w swojej ofercie. 

Prosty sposób na zdrowsze życie

E-papieros przypomina nieco z wyglądu gruby długopis lub pamięć USB i znakomicie leży w dłoni. Standardowy model składa się z solidnej obudowy (metalowej, plastikowej albo aluminiowej), ustnika, przycisku uruchamiającego, baterii litowo-jonowej (ewentualnie akumulatora), grzałki oraz wkładu przeznaczonego do wypełnienia liquidem, czyli płynem zawierającym nikotynę lub jej pozbawionym. 

Ostatnio bardzo popularne są w szczególności liquidy produkowane z ekstraktu pozyskanego z konopi o odmianie kush, charakteryzującej się aromatem kwiatów. Oczywiście na rynku znajdziemy też rozmaite wersje o smaku choćby mango, czekolady, jabłka, ciastka z kremem czy nawet piwa imbirowego. Jeśli chodzi o użytkowanie omawianego sprzętu, to jest ono wyjątkowo proste. Wystarczy bowiem napełnić wkład płynem i nacisnąć guzik na obudowie. W ten sposób zostaje włączona grzałka, która podgrzewa liquid do temperatury pozwalającej na wytworzenie z niego gazu. Następnie jest on rozrzedzany przez atomizer i wciągany do naszych płuc w postaci aerozolu.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*