Dobór koloru torebki do okazji

Dobór koloru torebki do okazji
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Torebki to jeden z tych dodatków, które kochają kobiety. Niewątpliwie oprócz wielu pozytywnych aspektów przysparzają też morze problemów, ponieważ powodują rozterki dotyczące doboru fasonu, koloru czy wielkości w zależności od konkretnej stylizacji czy też okazji. Oczywistym jest przecież, że zupełnie inną torebkę wybierzemy na spotkanie z przyjaciółkami, jeszcze inną do pracy, a zupełnie odmienny model na przyjęcie weselne. Różnica dotyczy tutaj nie tylko kroju, ale przede wszystkim koloru. Jak najprościej dobierać kolor torebki do okazji? Czym się kierować? Od czego zacząć?

Do wyboru, do koloru

Mnogość wyboru może powodować nie lada trudności, lecz zastanówmy się, jak prosto i efektywnie dokonać tej trudnej decyzji. Czarny? Torebka w tym kolorze sprawdzi się niemal w każdej sytuacji, ponieważ barwa ta ma to do siebie, że dopasowuje się do większości innych. Podobnie jak stonowane kolory takie jak: biały, beżowy, szary czy granatowy, decydując się na dodatki w tych barwach nie powinnyśmy się narażać na stylizacyjny błąd. Czarna torebka będzie doskonała na co dzień, jak i wieczorne wyjścia oraz do teatru czy opery.

Z kolei czerwona, ze względu na swoją intensywność,zarezerwowana jest na specjalne okazje. Ta barwa zwraca na siebie uwagę, dlatego powinna być wybierana wtedy, gdy potrzebujemy atencji lub ze względu na rangę wydarzenia w jakim uczestniczymy. Podobnie sprawdzi się na romantycznej kolacji oraz firmowej kolacji. W srebrnej torebce dobrze będziemy wyglądać na dyskotece lub luźnych imprezach.

Test przygotowany we współpracy ze Sfera Torebki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*