Deski czy płyty – co sprawdzi się na tarasie?

Deski czy płyty – co sprawdzi się na tarasie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Posiadanie tarasu to luksus. Wiąże się on jednak z koniecznością podejmowania niełatwych decyzji odnośnie jego aranżacji. Szczególnie istotną kwestią jest wybór materiału do wyłożenia jego nawierzchni. Najczęściej wybierane w tym zakresie są płyty lub elementy drewniane. Sprawdźmy, jakie są zalety obu opcji.

Różne rozwiązania, odmienny styl

Drewniane deski są idealnym rozwiązaniem na taras zaprojektowany w minimalistycznym, skandynawskim stylu. Dają one wrażenie ciepła i nadają przestrzeni przytulny charakter. Są one ponadto materiałem oddychającym, pochłaniającym wilgoć i odpornym na gwałtowne zmiany temperatury, przy czym wymagają specjalnej konserwacji, aby warunki zewnętrzne im nie zaszkodziły.

Z kolei kamienne płyty są materiałem uniwersalnym, wytrzymałym, o stabilnej strukturze wewnętrznej. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu nie kojarzą się już z szarymi kawałkami betonu. Odznaczają się natomiast ciekawą fakturą i designem, który można z łatwością dostosować do stylistyki tarasu. Duży wybór takich nowoczesnych płyt można znaleźć na stronie https://tombet.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*