Co sprezentować małemu fanowi klocków lego?

Co sprezentować małemu fanowi klocków lego?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabawa klockami LEGO potrafi pochłonąć dzieci na wiele godzin. A co najważniejsze, przynosi wiele korzyści dla rozwoju najmłodszych. Wzbogaca wyobraźnię, pobudza kreatywność, a także stanowi doskonały trening ręki i całej tzw. motoryki małej. Klocki LEGO to prawdziwy klasyk, który uwielbiają dzieci w różnym wieku – od kilkulatków do nawet nastolatków. Co warto im podarować w prezencie?

Najprościej – nowy zestaw klocków

Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi do głowy na myśl o kupnie upominku dla miłośnika LEGO jest po prostu nowy zestaw klocków. Może wydawać się to mało oryginalne, ale jest to pewny prezent, który sprawi malcowi ogromną radość. W końcu, im więcej klocków, tym lepiej. I tak naprawdę nie istnieje ilość LEGO, która dla prawdziwego fana byłaby wystarczająca. Jeśli zaś upominek ma być naprawdę wyjątkowy, warto odpowiednio się do tego przygotować: sprawdzić najnowsze kolekcje klocków oraz dowiedzieć się, jakie dziecko już posiada. Może też pociecha marzy o jakimś konkretnym zestawie? Najlepiej delikatnie podpytać o to dziecko i następnie poszukać właśnie takich klocków.

Kreatywnie – pojemnik na klocki

Ciekawym prezentem dla kolekcjonera LEGO będzie też pojemnik na klocki. Co w nim niesamowitego? Nie chodzi tu bowiem o zwykły pojemnik, ale specjalny, dedykowany właśnie temu typowi klocków, w kształcie… LEGO. Taki pojemnik do złudzenia przypomina klocek i będzie znakomicie prezentował się w pokoju dziecięcym. Wygląda on dokładnie tak jak na stronie: https://mantecodesign.pl/pl/c/pojemniki-na-klocki-LEGO/138. Rodziców ucieszy z kolei fakt, że nareszcie pozbędą się z podłogi porozrzucanych klocków. Wrzucanie LEGO do takiego pojemnika będzie prawdziwą przyjemnością.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*