Co można kupić w serwisach komórkowych?

Co można kupić w serwisach komórkowych?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niektóre akcesoria do telefonów komórkowych warto kupować w serwisach. Mamy wtedy możliwość zaoszczędzenia pieniędzy na tym, za co normalnie musielibyśmy przepłacać. Z pewnością przyda się taki gadżet jak etui iPad pro 10,5. Ochroni on nasze urządzenie przed skutkami upadku z wysokości. Podobne zastosowanie ma też etui do iPhone’a. Telefon od Apple’a to nie tanie urządzenie, dlatego wymaga odpowiedniej ochrony.

Jeżeli wydajemy na telefon kilka tysięcy złotych, mamy prawo oczekiwać, że pozostanie on w nienagannej kondycji przez cały okres użytkowania. Do spełnienia tego warunku niezbędny jest dobry pokrowiec Taki można znaleźć na https://www.mobilemania.pl/etui-do-iphone-8-c-95_143_226.html. Niestety zarówno ekrany, jak i „plecy” nowoczesnych urządzeń są dość podatne na wszelkiego rodzaju zarysowania, dlatego przyda się też szkło hartowane na ekran telefonu, dzięki któremu będzie on przed nimi właściwie zabezpieczony.

Baterie do telefonów – trudny temat

W serwisach komórkowych możemy też nabyć baterie. Najczęściej mamy do czynienia z sytuacją, kiedy bateria dobrze działa przez około dwa lata, bo taką właśnie wytrzymałość mają te montowane w telefonach komórkowych. Po tym okresie możemy jednak odczuwać stopniowy spadek mocy, szczególnie, jeśli często korzystamy z naszego smartfona. Wtedy nie ma już specjalnego wyboru – trzeba zakupić nową baterię, lub jeśli to nam się nie opłaca – wymienić telefon na nowy. Średni okres użytkowania telefonu to bowiem właśnie około 24 miesięcy, dlatego wymiana na nowszy model przy dzisiejszym ich wyborze nie powinna stanowić problemu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*