Busy transferowe – szybki i tani sposób, aby dostać się na lotnisko

Busy transferowe – szybki i tani sposób, aby dostać się na lotnisko
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lot samolotem to nieco większa logistycznie wyprawa niż podróż autokarem lub pociągiem. Głównym zadaniem jest, dostanie się na lotnisko, które często oddalone jest wiele kilometrów od centrum miasta. Istnieje kilka busów, które są mniej lub bardziej komfortowe i korzystne dla podróżników. Poniżej opisujemy jeden z najprzyjaźniejszych sposób, w jakim są busy transferowe oraz odpowiadamy na pytanie, jak szybko i tanio dostać się na lotnisko.

Czym są busy transferowe ?

Busy transferowe to jeden z kilku sposobów, aby dostać się na lotnisko. Rozwiązanie to łączy w sobie wygodę i niską cenę. Aby skorzystać z busów transferowych, możemy zarezerwować miejsce w konkretnym dniu lub udać się bezpośrednio na przystanek. Istnieje wiele form, które kursują bardzo często i nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem wolnego miejsca w busie. Są one klimatyzowane, większe mają nawet kilkanaście miejsc, a czas podróży jest porównywalny z tym z prywatnego samochodu.

Transport na lotnisko w takim wypadku jest komfortowy, szybki i tani. W największych miastach takich jak np. Katowice czy Kraków w centrum miasta znajdują przystanki oznaczone jako „bus lotnisko” z których możemy dostać się do celu.

Szybko i tanio

Głównymi zaletami takiego rozwiązania jest szybkość oraz atrakcyjne ceny. Po wejściu do busa, jedzie on bezpośrednio najkrótszą trasą na lotnisko, nie zatrzymując się na innych przystankach. Czasami może zabrać klienta, jadąc do celu — ale nigdy taki bus nie zmienia znacznie swojej trasy jak np. autobusy, które kluczą między kolejnymi przystankami. Rozwiązanie to choć jest tak samo szybkie, co taxi jest o wiele tańsze. Oszczędność rzędu kilkudziesięciu procent w porównaniu z taksówkami jest znacząca, a zaoszczędzone fundusze z pewnością przydadzą się na wakacjach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*