Modne ozdoby do wnętrz

Lubisz eksperymentować z urządzaniem wnętrz w swoim domu? Może poszukujesz zupełnie nowych dodatków, dzięki którym Twoje mieszkanie zyska nowoczesnego charakteru? Siła tkwi w dodatkach, które znajdziesz w prawie każdym sklepie z ozdobami. Są one nie tylko łatwo dostępne, ale również przy ich pomocy możemy całkowicie zmienić stylizację.

Wśród takich dodatków wymienić możemy świeczniki. I to wcale nie musimy się ograniczać do lichtarzy, czyli pojedynczych stojaków na długie świece. Zdecydowanie częściej sięgamy po nowoczesne formy, które okażą się wyjątkowo dekoracyjne. Wśród nich królują przede wszystkim świeczniki (sprawdź: świecznik Lene Bjerre), w których możemy umieścić popularne podgrzewacze lub inne świece zapachowe. W związku z tym możemy wymienić między innymi świeczniki szklane, metalowe, a nawet drewniane. Ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się nawet świeczniki papierowe, które jednak będą pełnić funkcję lampionu.

Nie ma problemu, by dekoracyjne świeczniki wykonać we własnym zakresie. Wtedy wystarczy wykorzystać szklaną misę lub kulę do rybek. Wypełniamy naczynie wodą, a następnie umieszczamy w niej pływające świeczki. Całą kompozycję możemy jednocześnie przyozdobić kwiatami, kamieniami bądź kryształkami.

Na pewno obecność świeczników w każdym domu nie tylko nada tor na konkretną stylizację. Ale również możemy liczyć na wspaniały klimat. W ten sposób, zyskujemy namiastkę prawdziwego ogniska domowego. Zatem, jeżeli nie możesz pozwolić sobie na tradycyjny kominek, to nie ma najmniejszego problemu, by uzupełnić ciepły klimat licznymi świecznikami z palącymi się świeczkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + dwanaście =