Alarmy – w jakie warto zainwestować?

Alarmy – w jakie warto zainwestować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz bronić dostępu przed niepowołanymi ludźmi do swojego domu lub przedsiębiorstwa? Obawiasz się grasujących po osiedlu złodziei, którzy zdążyli już okraść dom jednego z Twoich sąsiadów? Czy może zależy Ci na bezpieczeństwie pracowników, którym powierzasz cenne przecież firmowe mienie? To zrozumiałe, tak jak i zrozumiałe jest, że nie wszyscy chcą się decydować na usługi profesjonalnej firmy ochroniarskiej. Zwykle, gdy ochroniarze przyjeżdżają na miejsce jest już po wszystkim, a rozwiązanie nie należy przecież do najtańszych. Chcesz mieć przede wszystkim kontrolę i pewność, że uda się zareagować natychmiast. Jakie są możliwości?

Na rynku istnieje wiele alarmów, zarówno tych przewodowych, jak i modele bezprzewodowe

Istnieją proste czujki ruchu, które poprzez dźwiękowy sygnał natychmiast informują obecnych o tym, że ktoś znalazł się na terenie budynku. Są też takie, które kiedy nie ma nikogo na miejscu, odstraszają potencjalnego złodzieja nagranym dźwiękiem ujadającego psa. Jeżeli zależy Ci na mobilności alarmu, postaw na alarm na baterie, który możesz dowolnie przemieszczać między punktami, gdzie akurat najbardziej się on przyda. 

Alarm na baterię to nie jest nieprzydatna zabawka, wręcz przeciwnie. Pozwala on na podniesienie poczucia bezpieczeństwa, bez wydawania ogromnych sum pieniędzy, a jego zróżnicowane opcje to gwarancja, że wybierzesz dokładnie to, co jest Ci potrzebne. Możesz kupić model z syreną lub wyżej wymienionym szczekaniem, ale też taki, który dyskretnie powiadomi znajdującą się w budynku obsługę firmy, że może się do nich zbliżać zagrożenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*