Wesele plenerowe – jak zabezpieczyć przyjęcie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi?

Wesele plenerowe – jak zabezpieczyć przyjęcie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się forma organizacji wesela plenerowego. Impreza na świeżym powietrzu z założenia ma być swobodniejszą wersją tych, urządzanych w hotelach i salach balowych. Piękne okoliczności przyrody, ulubione miejsce i niczym nieograniczona przestrzeń wkoło to tylko kilka zalet plenerowego wesela. Nocne tańce pod gwiazdami na pewno będą niezapomnianym wydarzeniem dla pary młodej i ich gości. Jednak jest jeden haczyk – pogoda.

Wesele pod namiotem

Organizując wesele na świeżym powietrzu nie można zapomnieć o tym, że w polskim klimacie pogoda bywa nieprzewidywalna. Planując datę ślubu z wyprzedzeniem nie ma się dostępu do prognozy, a i ta nie daje gwarancji, gdyż może zmieniać się z godziny na godzinę. Nie warto jednak rezygnować z wymarzonej formy wesela tylko z takiego powodu. Trzeba znaleźć sposób, aby żaden niekorzystny czynnik atmosferyczny nie zepsuł zabawy. Z pomocą przychodzi wynajem namiotów weselnych.

Ustawiając stoły i parkiet pod takim namiotem, można się uchronić przede wszystkim przed deszczem. Dzięki temu patentowi, żadna kropla nie spadnie na gości czy jedzenie. Samodzielny zakup takiego namiotu na jedną uroczystość to jednak nienajlepszy pomysł. Zdecydowanie mniejsze koszty pochłonie właśnie wynajem, a firm oferujących taką usługę jest coraz więcej (wraz z rosnącą popularnością imprez plenerowych). Różne wielkości pozwolą dostosować namiot do liczby gości.

Oprócz ochrony przed wiatrem i opadami, namiot może stać się też swojego rodzaju elementem dekoracyjnym. A wesele niech trwa!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*