W co spakować rzeczy na urlop?

Wyjazd wakacyjny to wspaniałe wydarzenie, które jednak dla niektórych wiąże z dylematem – jak się spakować. Planowanie wyjazdu powinniśmy zacząć od przemyślenia, co będzie potrzebne na miejscu. Nie opłaca się zabierać zbyt wiele, ponieważ możemy liczyć się wtedy z koniecznością dodatkowej opłaty za nadbagaż. Zestaw walizek turystycznych jaki zabierzemy w podróż powinien być możliwie lekki.

Pamiętajmy, że waga całego bagażu, jaki może zabrać jedna osoba wynosi około 23 kilogramów. Możemy sprawdzić ile waży nasza torba przy pomocy wag dostępnych na lotnisku. Lepiej jednak zrobić to już w domu, by na miejscu nie mieć konieczności przepakowywania zawartości, lub co gorsza – zostawienia części rzeczy na lotnisku. Lekkie zestawy walizek można znaleźć na https://gala24.pl/pol_m_WALIZKI_Zestawy-walizek-320.html.

Jak rozmieścić rzeczy, by mieć wszystko przy sobie

Wszystkie ubrania warto zapakować w foliowe worki – uchronią one je przed pognieceniem. Wrażliwe przedmioty jak szklane butelki, czy inne cenne rzeczy spakujmy szczególnie ostrożnie. Użyjmy ręczników, by owinąć je maksymalnie mocno i tym samym zapewnić bezpieczeństwo. Przedmioty, których będziemy potrzebować często jak ładowarki do telefonów warto umieścić w osobnych reklamówkach, gdzie szybko będziemy mieli do nich dostęp w razie potrzeby.

Na miejscu wszystko łatwo będziemy mogli przenosić w American Touristerze – to niezwykle wygodne plecaki, które sprawdzą się w podróży. Będą dobre zarówno podczas wypadu na miasto, jak i wycieczki fakultatywnej. Tam też pomieścimy kremy z filtrem, butelki z wodą oraz suchy prowiant na drogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 − siedem =