Najnowocześniejsze rozwiązania reklamowe od TDC Polska

Odkąd powstały pierwsze produkty i usługi, reklama (w różnej formie) stała się nieodłącznym elementem naszego życia. Obecnie stanowi ona kluczowy element funkcjonowania wielu dziedzin. Oczywiście rodzaj reklamy różni się w zależności od danej profesji, jednak jej obecność jest niezbędna do prowadzenia biznesu, a ponieważ mówi się, że ludzie są wzrokowcami, reklama występuje najczęściej w formie wizualnej. Jednym z najlepszych narzędzi przeznaczonych do tego celu są ekrany LED.

Ekrany LED od TDC Polska

TDC Polska to firma, która oferuje swoim klientom gotowe rozwiązania reklamowe – wysokiej jakości wyświetlacze, potrzebne do ich obsługi akcesoria i oprogramowanie oraz usługi związane z montażem i konserwacją sprzętu. Warto mieć świadomość, że ekrany LED wykorzystywane przemysłowo (czyli na przykład zamieszczane w miejscach publicznych) różnią się znacznie od urządzeń konsumenckich, a ich odporność na intensywną eksploatację musi być znacznie większa. Komercyjne ekrany LED oferowane przez TDC Polska charakteryzują się doskonałym przystosowaniem do warunków, w których mają być wykorzystywane. Dostępne są między innymi modele odporne na warunki atmosferyczne, przystosowane do częstego transportowania z miejsca na miejsce oraz wyświetlacze przeznaczone do wykorzystania wewnątrz budynków. Pełną ofertę można łatwo obejrzeć na stronie http://tdcpolska.pl/ – znajdziesz tam również przykłady ciekawych realizacji, jak ściany LED w studio telewizyjnym lub ekrany zamontowane na uczelniach, w hotelach, na lotniskach, w halach sportowych i w wielu innych miejscach

Jak to wygląda w praktyce?

Po zamówieniu produktu masz zapewnioną pełną obsługę – monterzy zadbają o każdy szczegół i nauczą pracowników korzystania ze sprzętu, a po zakończonej instalacji będziesz mieć dostęp do serwisu technicznego, który jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Do budowy sprzętu TDC Polska wykorzystuje tylko podzespoły klasy High End, dzięki czemu klient może być pewien najlepszych wyników. Zastosowanie ekranów LED to nie tylko przystosowanie do obecnych standardów, ale również realna oszczędność oraz dbanie o środowisko. Urządzenia zużywają wielokrotnie mniej energii elektrycznej niż starsze modele. Ekrany zewnętrzne często spotykają się z barierą zbyt silnego nasłonecznienia, dlatego oferowany sprzęt oferuje jasność obrazu nawet do 15 000 cd/m2. Oznacza to, że nawet w bardzo słoneczny dzień wyświetlany obraz będzie doskonale widoczny. Co więcej, dzięki bardzo dobremu systemowi, po zmroku nastąpi korekcja jasności, aby przy zachowaniu wysokiej jakości obrazu nie oślepiać ani widzów, ani przechodniów lub kierowców.

Oprogramowanie to dzisiaj niezbędny element

TDC Polska w swoich rozwiązaniach stosuje znakomite, autorskie oprogramowanie – SCEO®. Umożliwia łatwe planowanie i dystrybucję wyświetlanych materiałów na LEDowych ekranach. Zarządzanie może odbywać się z praktycznie każdego miejsca na Ziemi za pośrednictwem łącza internetowego oraz przeglądarki. Możliwość sterowania dotyczy każdego z ekranów z osobna na bieżąco – oznacza to, że w czasie rzeczywistym można kontrolować materiały, które wyświetlają się na ekranach, a na każdym urządzeniu mogą być widoczne inne treści.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć + 7 =