Które rolety okienne i zasłony wybrać – we wzory czy bez?

Które rolety okienne i zasłony wybrać – we wzory czy bez?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszej aranżacji wnętrz rolety i zasłony są bardzo często stosowane. Bogaty asortyment tych produktów sprawia, że bez trudu dopasuje się je do każdego pomieszczenia. Urządzający mogą mieć jednak pewne wątpliwości odnośnie wyboru materiału gładkiego lub opatrzonego wzorem. Które rozwiązanie wybrać? Najlepiej przyjrzeć się już posiadanemu wyposażeniu.

Wzorzysta oprawa okna

Jeżeli aranżacja oparta jest na stonowanych kolorach i minimalistycznym wyposażeniu, roleta okienna lub zasłona bywa wyrazistym akcentem dekoracyjnym. Szukając takiego dodatku, można postawić na dynamiczną barwę materiału lub zdecydować się właśnie na wzorzystą tkaninę. Taka roleta lub zasłona poprawi funkcjonalność pomieszczenia i będzie jego ozdobą. W stylu klasycznym najlepiej sprawdzają się motywy orientalne oraz roślinne. Nowoczesna aranżacja skorzysta natomiast na bardziej surowych, geometrycznych wzorach.

Materiał bez wzorów

Gładkie materiały rolet i zasłon sprawdzają się we wnętrzach wypełnionych kolorami. Wybierając oprawę okienną do dynamicznej aranżacji, warto zdecydować się na stonowane rozwiązanie. Nie ma sensu potęgować wielobarwnego chaosu, zatem lepiej sprawdzą się gładkie tkaniny. Dostępne na stronie https://magdalena24.pl/firany/panelowe proste firany panelowe, zasłony bez wzorów będą dla nich ciekawą oprawą. Uczynią wnękę okienną bardziej estetyczną, a zarazem wprowadzą do aranżacji więcej spokoju. Ten ostatni jest nieodzowny, zwłaszcza w pomieszczeniach przeznaczonych do odpoczynku, takich jak sypialnia czy salon.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*