Klasyczny kredens drewniany – czy pasuje do nowoczesnego biura w domu?

Klasyczny kredens drewniany – czy pasuje do nowoczesnego biura w domu?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne biura charakteryzują się swoistymi cechami, których trudno szukać w bardziej standardowych aranżacjach. Dzięki nowemu podejściu nie tylko do samego kształtu i charakteru mebli, ale także do ich rozmieszczenia, wyglądają one zupełnie inaczej. Dzisiaj stawia się bowiem na minimalizm i proste kolory- najlepiej prezentują się tu kolory białe, czarne i szare. Klasyczne rozwiązania to raczej najbardziej naturalne drewniane kolory. Czy łączenie tych styli da rozsądny i ładny rezultat? Czy może okaże się, że będzie wyglądało to conajmniej nie najlepiej? Przykładem może być tutaj kredens sosnowy.

Kredens sosnowy w nowoczesnym biurze w domu

Urządzenie nowoczesnego biura w domu zakłada wykorzystywanie najnowszych trendów. Proste, minimalistyczne kształty oparte na bieli i czerni niestety nie komponują się dobrze z drewnianymi kredensami. Sam kredens nie będzie dobrze wyglądał w nowoczesnych wnętrzach. Przede wszystkim będzie odstawał stylistyką, zwłaszcza jeżeli jest bogato zdobiony. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się w tej stylistyce zwykły, prosty stojący regał. Także pozwoli na uzyskanie dużej ilości miejsca na potrzebne rzeczy, ale będzie wyglądał o wiele lepiej.

Czy to oznacza, że elementy w kolorze drewna całkowicie odpadną? Niekoniecznie. Można zamienić proste stoły z bieli na drewno. Najlepiej pasuje tutaj jasna kolorystyka. Biurka z drewna coraz częściej występują w nowoczesnych biurach, jednak kluczowe jest tutaj zachowanie pewnego umiaru, który cechuje minimalistyczne podejście.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*