Jakie formy i lakiery do paznokci wybrać?

Paznokcie wykonane za sprawą lakierów hybrydowych są obecnie bardzo popularne. Jest to stosunkowo tania metoda stylizacji paznokci oraz powszechnie dostępna, ponieważ oprócz gabinetów kosmetycznych można ją bardzo często wykonać u zaprzyjaźnionej koleżanki lub samodzielnie. Nic więc dziwnego w tym, że tradycyjne lakiery odchodzą powoli do lamusa i coraz mniej kobiet decyduje się na ich używanie. Są bowiem mało trwałe, wymagają wielu poprawek oraz bardzo długo schną, a więc ich wykonanie zajmuje nieco czasu.

Jakie formy do przedłużania paznokci wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych form do przedłużania paznokci. Wszystkie z nich posiadają swoje wady i zalety, a wybór generalnie zależy od preferencji osoby, która się zajmuje paznokciami. Bezapelacyjnie najbardziej popularne są jednak formy do paznokci motylki, których używanie jest bardzo łatwe oraz szybkie, a także wygodne. Świetnie sprawdzają się nawet dla osób, które są dopiero osobami początkującymi w przedłużeniu paznokci.

Najpopularniejsze lakiery hybrydowe do paznokci

Duża różnorodność i szeroki wybór panuje również wśród lakierów do paznokci – na rynku istnieje wiele marek znanych i docenianych lakierów hybrydowych. Popularne są lakiery hybrydowe kolorowe (w mocnych neonowych barwach, klasycznych pastelach i wielu innych barwach), a także lakiery, które cechują się dużą oryginalnością i przyciągają uwagę innych – np. lakiery, które zmieniają swój kolor pod wpływem wody lub temperatury czy lakiery z efektem holograficznej tęczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć − sześć =