Jak zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do wody pitnej?

Jak zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do wody pitnej?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dostęp do wody pitnej jest obowiązkowy. Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom stałą i nieograniczoną możliwość korzystania z napojów. Podstawę stanowią tutaj ciecze zimne. Woda jest najlepszą opcją dla każdego. Dobrze nawadnia organizm i zapewnia zahamowanie uczucia pragnienia. Pozytywnie wpływa również na samopoczucie. Jakie są zatem najlepsze sposoby zapewnienia pracownikom stałego dostępu do tego napoju?

Dystrybutory wody

Dystrybutory wody to urządzenia, które są w pełni samoobsługowe. Są one wykorzystywane jako punkty wody pitnej. Przede wszystkim jednak stanowią o wiele lepszą alternatywę, niż ciecz butelkowana. Ograniczają produkcję szkodliwego dla planety plastiku. Są też o wiele tańsze w dłuższym użytkowaniu. Szef nie musi ponadto pamiętać o wyjeździe do hurtowni po zapasy wody.

Dystrybutory oferują możliwość podgrzewania wody do temperatury 97 stopni. Mogą więc z powodzeniem zastąpić w firmie czajnik. Są łatwe w utrzymaniu czystości i ekonomiczne.

Ciekawą opcją jest również dystrybutor z opcją wody gazowanej, dostępny na stronie https://www.aqua-logic.pl/dystrybutory-do-wody/woda-gazowana. Posiada on butlę z dwutlenkiem węgla. Nadaje się on do firm, w których szef pragnie sprostać oczekiwaniom wszystkich pracowników. Wysoko zmineralizowana woda idealnie orzeźwia.

Dystrybutory są też bardzo eleganckie i czyste. Idealnie pasują do wnętrza pokoju socjalnego czy nawet mogą stanowić element dekoracyjny każdego biura. Ważne, aby były jednak umieszczone w punkcie ogólnie dostępnym dla każdego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*