Czym się kierować przy wyborze bieżnika na stół?

Czym się kierować przy wyborze bieżnika na stół?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bieżniki stołowe to nie tylko dekoracyjne dodatki do Twoich stołów. Mogą być również funkcjonalne, pomagając utrzymać obrus przed przesuwaniem się, gdy stawiasz na nim talerz. Mogą również chronić powierzchnię Twojego stołu przed zadrapaniami i plamami.

Występują w wielu różnych stylach i kolorach, więc łatwo jest znaleźć taki, który pasuje do twojego schematu dekoracji. Dużo ciekawych egzemplarzy bieżników możesz znaleźć za pośrednictwem witryny internetowej https://serwetkiudanusi.pl/.

Oto kilka wskazówek dotyczących wyboru odpowiedniego dla Ciebie bieżnika stołowego:

Rozważ swój rozmiar stołu

Jeśli używasz bieżnika jako ochronnego materiału, wybierz taki, który jest wystarczająco długi, aby obejść cały stół i nadal mieć trochę dodatkowej długości pozostawionej na każdym końcu. Jeśli chcesz po prostu dodać kolor i styl do swojego stołu, wybierz bieżnik, który jest tak szeroki jak długość stołu. Jeśli masz wąski stół, rozważ użycie kilku bieżników w różnych kolorach lub wzorach obok siebie.

Wybierz materiał, który pasuje do Twojego stylu dekoracji

Jeśli chcesz, aby Twój bieżnik stołowy był centralnym punktem Twojego schematu dekoracji, wybierz tkaninę, która jest zgodna z innymi elementami Twojego pokoju. Jeśli masz eklektyczny styl wystroju, rozważ użycie klasycznego stylu bieżnika wykonanego z lnu lub tkaniny bawełnianej. Jeśli wolisz nowoczesne wyposażenie, wybierz coś bardziej niezwykłego, jak wzorzyste winylowe pokrycie stołu.

Pomyśl o wzorze na tkaninie

Jeśli próbujesz skoordynować bieżnik stołowy ze swoim pokojem, wybierz wzór, który pasuje lub uzupełnia inne elementy dekoracyjne. Jeśli chcesz, aby bieżnik się wyróżniał, rozważ użycie takiego, który ma odważniejszy wzór.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*