Co zrobić z powypadkowym autem niezdatnym do użytku?

Co zrobić z powypadkowym autem niezdatnym do użytku?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeżeli chcemy naprawić nasze auto po wypadku, może się to okazać nieopłacalne. W takiej sytuacji kierowcy często zastanawiają się jak można się pozbyć rozbitego pojazdu, a jednocześnie dobrze na tym zarobić. Najlepiej jest sprzedać nasz samochód poprzez skup aut w Białogardzie.

Sprawdzony i dobry sposób na sprzedaż auta po wypadku

Istnieje duża liczba osób, które nie wierzą, że dzięki sprzedaży uszkodzonego samochodu, można całkiem nieźle zarobić. Pośród klientów prywatnych, rzeczywiście trudno jest znaleźć takiego, który zaoferowałby rozsądną cenę za powypadkowe auto, które wymaga sporego wkładu pieniędzy, czasu oraz pracy. Jednak istnieje dobre skupy aut, a w ich przypadkach sprawa wygląda już inaczej.

Mocno wyeksploatowane, uszkodzone samochody, które nie nadają się do jazdy, są sporym odsetkiem skupowanych od właścicieli pojazdów. Transakcja ta ma sporo zalet dla sprzedającego. Są to między innymi:

  • odebranie auta powypadkowego prosto z posesji,
  • rzetelna oraz szybka wycena wartości samochodu,
  • wypłata pieniędzy w tempie natychmiastowym – przelew lub gotówka,
  • brak obecności zbędnych formalności.

Jak sprzedać samochód po wypadku?

Sprzedaż auta powypadkowego nie różni się niczym od sprzedawania „normalnego”, sprawnego samochodu. Wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie, aby zawiadomić o swojej chęci sprzedaży i podać wstępne informacje na jego temat. Przedstawiciel wyceni samochód, kierowca odbierze pojazd, podpisze umowę, unieważni dowód oraz tablice rejestracyjne, a także wypłaci gotówkę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*